• Yenilendi
Yüksek kaliteli SV308 VinTelecom Telefon PBX sistemi 3CO + 8Ext PBX/PABX/Mini PBX/SOHO PBX/küçük PABX

Yüksek kaliteli SV308 VinTelecom Telefon PBX sistemi 3CO + 8Ext PBX/PABX/Mini PBX/SOHO PBX/küçük PABX

₺ 41.80

Ürün sayısı
Mağazada

ürün Adı : MINI-PBX(3 CO hatları x 8 Uzantıları) modeli : SV308 PBX otomatik Telefon Sistemibu SOHO-PBX SV-308 sistemi için ideal bir telefon sistemi küçük ofisler ve ev ofisleri. kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. tüm standart özellikleri vardır karşılaştırılabilir piyasada bu pahalı PBX sistemleri. mevcut analog telefonları ile çalışır ve gerekmez satın almak için ekstra para harcamak tescilli telefonlar ile çalışmak PBX.
kurulum basit, hiçbir özel araçlar, test cihazları veya teknik becerileri gereklidir. birim kutunun dışında otomatik olarak çalışmak için programlanmış olmuştur.      SOHO-PBX SV308 Özellikleri
1) Doğrudan veya Dolaylı Arama Modu
yerleştirmek için bir çağrı, bir kullanıcı doğrudan çevirmeli telefon numarasını denilen parti (doğrudan Arama Modu). veya dolaylı olarak ilk çevirirken erişim haneli '9' tarafından takip telefon numarası (dolaylı Arama Modu)
2) Otomatik Görevli Modu
arayan bir kullanıcı dinlemek olacak önceden kaydedilmiş tebrik mesajı (OGM yaklaşık 10 saniye içinde uzunluk, eg için satış departmanı tuşlayın 601, mühendislik departmanı tuşlayın 602..) zaman otomatik görevli açıldığında. otomatik görevli olacak sonra kolu arayanın yanıtı ve daha sonra aramayı bağlamak için uygun uzatma.
3) Operatör modu
gelen bir çağrı çalacak bir veya bazı belirlenmiş uzantıları; herhangi uzatma olsun zil veya değil çağrı almak mümkün olduğunu.
4) Çağrı tutma, transferi
gelen aramalar konabilir tutun ve herhangi bir uzantısı transfer misdials üzerinde bile herhangi bir sınırı olmadan.
5) Arayan KIMLIĞI (FSK/DTMF/Bellcore)
The SV-308 alma yeteneğine sahiptir FSK/DTMF (Bellcore standart) yerel telefon şirketi gönderilen arayan kimliği. The telefonlar olmalıdır DTMF caller id algılama yetenekleri ve hizmet abone olmalıdır.
6) Üç yönlü konferans
kurulmuş bir çağrı arasında bir CO Hattı ve bir Uzantısı bir ikinci uzatma katılmak için davet edebilir bir 3-Way konferans çağrı.
7) Dahili çağrı
herhangi bir uzantısı iç aramalar yapmak.
8) Faks desteklenen
herhangi bir uzantısı kadar kanca bir faks makinesi veya göndermek için bir PC veya facsimiles alırsınız.
9) Gelen çağrı uyarısı
yapan uzatma bir ton uyaran çağrı bekletme alacaksınız parti gelen bir çağrı olduğunda.
10) Toll kısıtlama şeması
uzun Mesafe veya Uluslararası Doğrudan Arama uzatma temeli başına bir devre dışı olabilir.
11) Sekreter destekli arama
bir sekreter bir his veya her gelen giden arama yapabilirsiniz uzatma ve sonra bir ikinci uzatma için kurulan çağrı transferi. bu özellik o meşgul yöneticiler için özellikle yararlı. ikinci kez çağrı bağlanır uzatma; sekreter asmak-up için veya bağlı kalır üç yönlü konferans.
12) Sınır CO hattı çağrı süresi
harici aramalar önceden ayarlanmış bir zamanda kesilebilir zaman sınırı üzerinde 1 ila 99 dakika başına bir uzatma temeli.
13) Harici çağrı yetkilendirme şifre koruması ile
yetkili izni ile kullanıcıların şifre harici aramaları yapmak için .
14) elektrik kesintisi toleranslı
elektrik kesintileri sırasında, uzatma #1 işlevsel kalır ve hala almak veya dışında arama yapabilirsiniz.
15) rahatsız etmeyin
açıldığında disturb' değil ' ile uzatma çalmaz.
16) Hiçbir tepki gelen arayan altında Otomatik görevlisi modu
Otomatik görevlisi içinde modu, sonra tebrik için arayan bir uzantısı dial numarası ama hiçbir tepkiler aldıktan itibaren arayan, gelen aramayı sona erdirilecek ya programlanmış olabilir veya operatör aktarılır.
17) devre dışı bırakılabilir CO hattı bağlantı noktaları veya etkin bireysel
tüm CO hattı portları devre dışı bırakılabilir (Interkom için sadece) herhangi HARICI hattı portları devre dışı bırakılabilir (eğer engelli CO port bir CO hattı bağlı değil).
18) Esnek Halka gecikme üzerinde gelen aramalar
gelen bir çağrı halka bir uzantısı için programlanmış olabilir hemen veya bir zil gecikme ile döngüsü, terzi ekli telefon cihaz belirli özelliklerine karşılamak için.
19) Enable/disable uzantıları erişme gelen CO hatları
CO hatları uzatma başına bir erişim hakları verilmiş olabilir ve başına CO hattı temeli.
20) Esnek uzatma numarası planı
kullanıcı atayabilirsiniz uzatma numaralarını (1 ila 4 basamak) PBX için.21) Kayıt Giden Tebrik Mesajı (OGM)
kullanıcı kendi tebrik mesajı kaydedebilirsiniz hangi PBX olmayan uçucu bellek saklanır.22) Oynatma OGM : Kullanıcı kaydedilen OGM dinleyebilirsiniz veya on-müzik tutun.23) CO Hattı zil atamabelirli bir CO gelen bir çağrı hattı halka bir veya daha fazla uzantıları olabilir, veya hiçbir uzatma.  ürün Özellikleri :   güç Kaynağı : AC220 V % 50/60 HZ & AC110 V±10 %güç tüketimi : ≤15 Wzil Akımı : AC70 V±10 % 50 HZortam sıcaklığı : 0-40nem : 10%-90%   

Detaylı bilgi

Marka Adı:
vtelecom
Model Numarası:
SV-308
color:
black
Certificate:
CE
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
is_customized:
Yes
Programming by analog phone:
Yes
3 CO trunk lines:
Yes
8 wired extension ports:
Yes
work with simple/ regular phones:
Yes

Verilen bu kadar mal satın

433 MHz 500 mW RF Kablosuz Tekrarlayıcı sinyal amplifikatörü Öğrenme Kodu Genişletici kablosuz çağrı sistemi Restoran Çağrı Cihazı için F4408A

141.29 / set29.94 / piece107.45 / piece133.97 / piece52.92 / piece60.83 / piece232.36 / piece25.16 / piece 433 MHz 500 m W RF Kablosuz Tekrarlayıcı sinyal amplifikatörü Öğrenme Kodu Genişletici kablosuz çağrı sistemi Restoran Çağrı Cihazı için F4408 A Bu RF kablosuz tekrarlayıcı güçlendirir kablosuz sinyal verici ve alıcı arasındaki mesafe çok uzun...

₺ 27.43 31.90

SINGCALL kablosuz çağrı sistemi restoran çağrı cihazı, tek servis düğmesi çağrı restoran, su geçirmez çağrı cihazı

Kablosuz servis çağrı sistemi, servis alanında yaygın olarak kullanılmaktadır Konuk kullanımı için düğme Konuk hangi hizmete ihtiyaç duyduğunda, o sadece ona ya da ona yakın düğmeye bastığında, onun masa numarası müzik veya çağrı cihazı uyarı sesi görüntülenecektir...

₺ 9.99